Drużyna Polskich Fanów z Irlandii intensywnie przygotowuję się do meczu z Reprezentacją Artystów Polskich, który odbędzie się podczas naszej imprezy 21 maja w Dublinie.
Drużyna Polskich Fanów z Irlandii w 5 już swoim meczu sparingowym zremisowała wczoraj wieczorem z bardzo solidnym przeciwnikiem Frankfort Youth 1-1. Bramkę po rzucie karnym dla Polaków strzelił Emil Adamczyk w 32min meczu. Wyrównanie padło w drugiej połowie spotkania również po rzucie karnym dla gospodarzy w 67min meczu.
Trener Adam Firych był bardzo zadowolony ze sposobu gry szczególnie w pierwszej połowie ale po spotkaniu powiedział, że jest kilka elementów nad którymi drużyna musi jeszcze popracować. W przyszłym tygodniu drużyna zamierza jeszcze rozegrać jeden sparing kontrolny, który będzie już ostatnim testem przed zbliżającym się wielkimi krokami meczem z Reprezentacją Artystów Polskich.
Trenerzy Adam Firych i Adam Kowaluk będą musieli wyselekcjonować finalny skład na mecz i wybrać odpowiednich piłkarzy ze sporego grona zawodników którzy zostali zgłoszeni do zespołu ponad 8 tygodni temu. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w treningi oraz mecze kontrolne i każdy dawał z siebie 100% przez ostatnie 2 miesiące. Jest to z pewnością wyjątkowa okazja dla chłopców żeby zagrać z takim zespołem. Miejmy nadzieję że treningi i mecze kontrolne spełnią wszystkie oczekiwania i drużyna Polskich Fanów zaprezentuje się godnie 21. maja.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie. Więcej szczegółów tutaj http://polscyfanizirlandii.ie/2-urodziny-stowarzyszenia-polscy-fani-irlandii-oraz-dzien-dziecka-zapraszamy/