Wspaniałe wieści docierają do nas z dalekiej Rosji! Nasz znajomy, Mateusz Piskorz, który na co dzień mieszka i trenuje w Dublinie, wygrywa swoją walkę na Kunlun Fight w Rosji! Brawo!

Tylko 2 minuty swojej walki w Chabarowsku potrzebował dzisiaj Mateusz Piskorz (13-4), żeby w dobrym stylu powrócić na szalę zwycięstw na gali Modern Pankration Federation 220 w Rosji, znanej również jako Kunlun Fight.

Zawodnik który na co dzień mieszka i trenuje w Dubline, najpierw świetnie wybronił ataki ze strony Kurbanjianga Tuluosibake (14-9), by za chwilę samemu przewrócić Chińczyka i serią ciosów wymusić przerwanie pojedynku. Mało tego, po wszystkim rywal Mateusza leżał nieprzytomny, z ogromnym rozcięciem na czole.

Gratulacje „Juhas”!  Zobaczcie video z tego pojedynku!